Mød de studerende

Link til de studerende, som har valgt at uploade deres præsentationer

Dette semester er der kun præsentationer fra 6. semester

 

 

6. semesters præsentationer

Alberte Gretoft Hansen ‪https://www.linkedin.com/…/alberte-gretoft-hansen…/

Amalie Gram Andersen ‪https://www.linkedin.com/in/amalie-gram-andersen-396894129/

Alruna Thiesen ‪https://www.linkedin.com/in/alruna-thiesen-050a40128/

Anders Vangsgaard https://www.linkedin.com/in/anders-vangsgaard-9a79b6129/

Anne Amdi Bastiansen http://anneamdib.wixsite.com/dmjx

Anne Wolf https://www.linkedin.com/in/anne-wolf-413aab101/

‪Annemette Drue ‪https://www.linkedin.com/in/annemette-drue-929aba82/

‪Birgitte Artagnan Sørensen https://www.linkedin.com/in/birgitteartagnan/

‪Camilla Sager https://www.linkedin.com/in/camilla-sager-8a7930b9/

Camilla Weihe https://www.linkedin.com/in/camilla-weihe-8b106912a/

Cecilie Kofod Trampedach https://www.linkedin.com/in/cecilie-kofod-trampedach/

Cilje Scheel Persson https://www.linkedin.com/in/cilje-scheel-persson-938b77129/

‪Christopher E. B. Ilfeldt https://www.linkedin.com/in/christopher-e-b-ilfeldt-8729a1129/

‪Emil Søndergaard Larsen ‪www.linkedin.com/in/emil-søndergaard-larsen-13a58792

Emma Hjorth Jensen http://emmahjorth.wixsite.com/dmjx

‪Emilie Pii ‪https://www.linkedin.com/in/emilie-pii-584007120/

Eva Kofoed Andersen ‪https://www.linkedin.com/in/eva-kofoed-andersen-249ab4129/

Freja Fokdal – ‪https://www.linkedin.com/in/freja-fokdal-7b017a105/

Johanne Jensen https://www.linkedin.com/in/johanne-jensen-808099121/

Jonas Vase Mikkelsen ‪https://www.linkedin.com/in/jonas-vase-mikkelsen-03785b129/

Josefine Scharling Lauridsen www.linkedin.com/in/josefinescharlinglauridsen

Julie Kjær Mortensen https://jkmortensen6.wixsite.com/dmjx

‪Kasper Laurits ‪https://www.linkedin.com/in/kasperlaurits/

Karoline Mikkelsen https://www.linkedin.com/in/karoline-mikkelsen-83177a122/

Kia Christina Eg – https://www.linkedin.com/in/kia-christina-eg-087650116/

Louise Stoholm https://www.linkedin.com/in/louise-stoholm-christensen-61b15310a/

Line Mortensen http://line-krag.wixsite.com/praktik

‪Linn Ørneborg ‪https://www.linkedin.com/in/linn-ørneborg-24615098/

‪Martin Hallenslev ‪https://www.linkedin.com/in/martinhallenslev/

‪Nanna Akeleye Saandvig Fløytrup https://www.linkedin.com/in/nannafloytrup/

‪Nanna Jørgensen https://www.linkedin.com/in/nanna-j%C3%B8rgensen-73b71098/

Pernille Kjeldtoft Hansen https://www.linkedin.com/in/pernille-kjeldtoft-hansen-29a1a189/

‪Peter Hermann ‪https://www.linkedin.com/in/peternhermann/

‪Sarah Ørsted ‪https://www.linkedin.com/in/sarah-ørsted-7999b7115/

Simone Nystrup-Larsen ‪https://www.linkedin.com/…/simone-s-nystrup-larsen…/

‪Stine Angren ‪https://www.linkedin.com/in/stine-angren-438a3a128/

‪Thor Thestrup Schnetler ‪https://www.linkedin.com/…/thor-thestrup-schnetler

‪Tommy Brandt ‪https://www.linkedin.com/in/tommy-brandt/

‪Therese Krogmann https://www.linkedin.com/in/theresekrogmann/