Mød de studerende

Link til 6. semester studerendes præsentationer

Her finder du præsentationer fra det kommende 6. semesters praktikhold fra Kommunikationsuddannelsen på DMJX

Alberte Wahlers, https://www.linkedin.com/in/alberte-wahlers-992194129/

Amalie Hovøre, https://www.linkedin.com/in/amaliehov%C3%B8re/

Amalie Byberg, https://www.linkedin.com/in/amalie-byberg-4148aa14b/

Anna Bartels, https://www.linkedin.com/in/anna-bartels-324504138

Anna Hafstrøm Nielsen, https://www.linkedin.com/in/anna-hafstr%C3%B8m-nielsen-1a864a106/

Anna Krogh, https://www.linkedin.com/in/anna-krogh/

Anne Ljungmann, https://www.linkedin.com/in/anne-ljungmann-68261614b/

Anne-Ditte Scheibye, https://www.linkedin.com/in/anne-ditte-scheibye-781494151/

Anne-Sofie Storm Noltensmejer: https://www.linkedin.com/in/anne-sofie-storm-noltensmejer-34889912b/

Asle Lundorff, https://www.linkedin.com/in/asle-lundorff/

Astrid Bengaard, https://www.linkedin.com/in/astrid-bengaard-835801105/

August Merved, https://www.linkedin.com/in/august-merved-31b302142/

Basir Khurrami, https://www.linkedin.com/in/basir-khurrami/

Cecilie Nørrevang, https://www.linkedin.com/in/cecilie-marie-n%C3%B8rrevang-b82b0014b/

Eleonore Fenne, https://www.linkedin.com/in/eleonore-fenne-4a35a410/

Emmeli Maigaard Jensen, https://whitehella.dk/?fbclid=IwAR1xcPjlZV9s4VSrMJbTo_NkDqy21KehUzvn_8oU6aEADIbIUlGNoXeJkkU

Frederik Emil Bang, https://www.linkedin.com/in/frederik-emil-bang-946181103/

Frederikke Rørvang Mikkelsen, https://www.linkedin.com/in/frederikke-r%C3%B8rvang-mikkelsen-a6213a14b/

Helene Obel, https://www.linkedin.com/in/helene-obel/

Jonas Gulmann Schjerback, https://www.linkedin.com/in/jonas-gulmann-schjerbeck-00036014b/

Josefine Søndergaard, https://www.linkedin.com/in/josefine-s%C3%B8ndergaard-76413713b/

Josefine Møller, https://www.linkedin.com/in/josefine-m%C3%B8ller-661883b6/

Kamille Hede Ulrik, https://www.linkedin.com/in/kamille-hede-ulrik-a1899a13b/

Karoline Svane, https://www.linkedin.com/in/karoline-svane-654687123/

Kristian Vinther Sørensen, https://www.linkedin.com/in/kristian-vinther-s%C3%B8rensen-a9011283/

Laura Josefine Krogh Kjørup, https://www.linkedin.com/in/laura-kj%C3%B8rup-447481143/

Lise Tarp Hansen, https://www.linkedin.com/in/lisetarphansen/

Maria á Dunga Nielsen, https://www.linkedin.com/in/maria-%C3%A1-dunga-nielsen-631559111/

Marie Bredkjær Thomsen, https://www.linkedin.com/in/marie-bredkjær-thomsen-b99a3290/

Marie Schmidt Appel, https://www.linkedin.com/in/marie-appel-7558b914b/

Mikala Eggert, https://www.linkedin.com/in/mikala-eggert-2b3bb991/

Monica Wass, https://www.linkedin.com/in/monica-wass-83a439142/

Monica Liv Neerdal, https://www.linkedin.com/in/monica-liv-neerdal-265298103/

Nanna Maria Hansen, https://www.linkedin.com/in/nanna-maria-hansen-03865214a/

Nikolai Evereth Hansen, https://www.linkedin.com/in/nikolai-evereth/

Nina Kristine Toft-Nielsen, https://www.linkedin.com/in/nina-kristine-toft-nielsen-335546140/

Rebekka Fagerlund, https://www.linkedin.com/in/rebekka-fagerlund-6aa28b108/

Rikke Hanna Harbel, https://www.linkedin.com/in/rikke-hanna-harbel/

Rose Olivia Runstedt Klausen, https://www.linkedin.com/in/rose-olivia-runstedt-klausen-a25194127/

Thomas Herman Nørgaard, https://www.linkedin.com/in/thomas-herman-n%C3%B8rgaard/

Vibe Sofie Elleby, https://www.linkedin.com/in/vibe-sofie-elleby-5b811366/

Yu Zhao, http://www.yuzhao.org/?fbclid=IwAR2BObDIP_dVmNh4PhCf9hcEe-ct9Qpx8MZ7EKsnl60NjzskhWOi2JvbJOo