Mød de studerende

Link til 6. semester studerendes præsentationer

Dette semester er der kun præsentationer fra 6. semester

 

 

6. semesters præsentationer

Amalie Tromborg Thaysen    https://drive.google.com/file/d/1KKHHV40NkQZ0arq18WS9dVpFUDeiZ1mw/view?usp=sharing

Andreas Thørring Bastrup  https://a-larsen.dk/?utm_source=mediepraktik

Anna Dunø Madsen  https://www.linkedin.com/in/anna-dunø-madsen-92a42913b/

Anna Skov Sørensen  https://www.linkedin.com/in/anna-skov-s%C3%B8rensen-193558156/

Anne Mie Sørensen  https://www.linkedin.com/in/anne-mie-sørensen-363681171/

Anne Nørgaard  https://www.linkedin.com/in/annenørgaard

Camilla Karlshøj  https://camilla-karlshoej.wixsite.com/mysite-1

Cecilie Bundvig Poulsen  https://youtu.be/2gBdAgfLXik

Cecilie Høgh Rasmussen  https://www.linkedin.com/in/cecilie-høgh-rasmussen-68a593122/

Christoffer Fryd  http://www.christofferfryd.com

Frederikke Sofie Bech Høyer  https://www.linkedin.com/in/frederikke-b-hoyer/

Helena Krogh Jensen  https://www.linkedin.com/in/helena-krogh-jensen-24370b139/

Ida Marie Nielsen  https://www.linkedin.com/in/ida-marie-nielsen-320a35144/

Jens Fibæk-Jensen  https://www.linkedin.com/in/jens-fibaek-jensen/

Jens Graae  https://www.linkedin.com/in/jens-graae-b0b525ba/

Johanne Buch Høj  https://drive.google.com/file/d/1YLR5h-c7csVQQn3t1dT_oepwnwCJdOkr/view?usp=sharing

Julie Wind Larsen  https://www.linkedin.com/in/julie-wind-283b92ba/

Katrine Isabella Lund  https://www.linkedin.com/in/katrineisabellalund

Katrine Koldsø Pedersen  https://www.linkedin.com/in/katrine-kolds%C3%B8-pedersen-886754115/

Katrine Skov  https://drive.google.com/open?id=1V8q4picFsumMNUiyurNKeLzPFDFdpvZS

Liv Krongaard Hansen  https://www.linkedin.com/in/livkrongaard/

Mai Skovgård Andersen  https://www.linkedin.com/in/mai-skovg%C3%A5rd-andersen-55ba5b7a/

Mari-Louise Pedersen  https://www.linkedin.com/in/mari-louise-pedersen

Martin Vestergaard Jensen  https://www.linkedin.com/in/martin-vestergaard-jensen-6455813a/

Mathias Lindrum Schmidt  https://www.linkedin.com/in/mathias-lindrum-schmidt-b1b72a13b/

Mette Nexø Jensen  https://www.linkedin.com/in/mette-nex%C3%B8-jensen-37497913b/

Mie Kjær Hansen  https://www.linkedin.com/in/miekjha

Mille Baun Frederiksen. https://www.linkedin.com/in/mille-frederiksen-2800b113a/

Monica Andersen  https://www.linkedin.com/in/monica-andersen-713491104/

Nanna Gøbel  https://1drv.ms/b/s!AqCGHdvpBRCqlWjFJegaIH5Otji-

Petra de Place Bak  https://www.linkedin.com/in/petra-de-place-bak-8108b5119/

Signe Bram  https://signebram.wixsite.com/website-9

Sissel  https://www.linkedin.com/in/sisseldahlpetersen/

Sofie Kring Nielsen  https://www.linkedin.com/in/sofie-kring-nielsen-036492143/